شرح چگونگی به وجود آمدن فرقه های شیطان پرستی و رواج آن در غرب و حتی ایـــــــــــــــران
زنگ خطر؛ خانواده‌ها به هوش باشند
فرقه‌هاي شيطان پرستي جوانان را مي‌بلعند
جام جم آنلاين: جانشين فرمانده نيروي انتظامي گفت: بيش از 50 فرقه و گروه تخديري (شيطان پرستي)به ايران وارد شده که نيمي از آنها فعال بوده و اقدام به ترجمه،چاپ و توزيع قريب به 200 عنوان کتاب در اين زمينه کرده‌اند.

سرتيپ پاسدار "حسين ذوالفقاري"امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: در جهان بيش از چهار هزار فرقه تخديري و خرافه پرستي به وجود آمده است که غرب و بويژه آمريکا منشاء و بستر اکثر آنها است.

وي تاکيد کرد: مأموريت اخير اين افکار وارداتي اسلام ستيزي، مسلمان گريزي و تخدير اصول پاک ناب محمدي و نفي واژه هاي ايثار و شهادت است.

جانشين فرمانده ناجا افزود: يکي از فرقه هاي انحرافي تحت عنوان "TSM "توسط فردي بنام «الف» که خارج از کشور زندگي مي کند هدايت مي شود.

وي در توضيح نحوه فعاليت اين فرقه گفت: اين فرد با لابي صهيونيست ها مرتبط است. محبوبيت زيادي بين جوانان دارد و صدها جوان در کلاس هاي او شرکت کرده و در مقابل او اشک ريخته و به گناهان خود اعتراف مي کنند.

ذوالفقاري اضافه کرد: فرد ديگري بنام « الف- ر » که زادگاهش يکي از شهرستانهاي کشور و داراي تعدادي مريد است، مريدان وي براي مراد خود حاضرند هر کاري بکنند.

وي افزود: دختران زيادي به خاطر او ازدواج نمي کنند و ادعا مي کنند او همسر عرفاني آنهاست و او نيز ادعا مي کند مرده را زنده مي کند و عمدتا در تاريکي زندگي مي کند.

ذوالفقاري گفت: فرد ديگري بنام «ع -ي » ادعا مي کند عرش به واسطه حضور او برپاست، زلزله ها را پيشگويي مي کند، انرژي درماني مي کند، و روزانه تعداد زيادي بيمار به وي مراجعه مي کند.

جانشين فرمانده نيروي انتظامي در ادامه گفت: پليس در راستاي وظايف قانوني بر اين جريانات اشراف اطلاعاتي دارد و برخي نيز که مرتکب جرم شده بودند شناسايي و دستگير و به مراجع قضايي معرفي شده اند.

ذوالفقاري در ادامه به جعل سه هزار نوع از اين فرقه ها طي 30 سال اخير اشاره کرد و گفت: اصول مشترک اين گروه ها انحراف از اديان حنيف و التقاط در اعتقادات و وعده‌هاي کاذب و سوء استفاده از گرايش جوانان به مبدأ هستي و سوء استفاده جنسي است.

وي اضافه کرد: اخيرا گروه هايي تحت عنوان شيطان پرستان که داراي انحرافات فکري و جنسي بوده با هدايت سايت هاي بيگانگان در کشور در حال شکل گيري هستند شناسايي شده‌اند.

جانشين فرمانده ناجا تافزود: اين گروه ها ضمن برگزاري مراسم خاصي، تبليغ پوشيدن لباس خاص بعنوان لباس مقدس منقوش به نمادهاي شيطان پرستي، از گردنبند (صليب شکسته يا صليب برعکس) انگشتر با نقوش استخواني و جمجمه انسان استفاده نموده و در برگزاري اين مراسم ضمن شرب خمر اقدام به رقص و پايکوبي مي‌كنند.

ذوالفقاري گفت: آنان بر اين باورند که بايد برخلاف اديان بويژه اسلام عمل کرد و با انجام اعمال دلخواه و کارهاي خلاف، دنيا را به هرج و مرج و آشوب کشاند.

وي با اشاره به اينکه افراد عضو اين گروه در برخي رشته هاي ورزشي مهارت خاصي دارند و به منظور جذب نوجوانان و جوانان هنگام ورزش از موزيک هاي خاص شيطان پرستي استفاده مي کنند، افزود: اين گروه ها داراي کتاب هايي به زبان لاتين بوده و با تجمع در پارکها و تفرجگاه‌ها در خصوص رخدادهاي جديد در سطح کشور در رابطه با شيطان بحث و گفتگو مي کنند.

جانشين فرمانده ناجا از کارشناسان و صاحب نظران خواست تا در جهت شناخت و آگاه سازي افراد جامعه نسبت به فرقه هاي انحرافي با همکاري رسانه ها تلاش مضاعف داشته باشند و خانواده ها نيز با حساسيت بيشتر ضمن آگاهي به اين گونه مسائل در جهت مراقبت و راهنمايي فرزندان خود اهتمام ورزند.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم آبان ۱۳۸۹ساعت 18:27  توسط جلال طاهری | 
شيطان‌پرستان روسي 4 نوجوان را كشتند و خوردند
گروه حوادث: شيطان‌پرستان روسي در مراسمي چندش‌آور 4 نوجوان هموطن خود را كشتند و خوردند.

به گزارش نشريه انگليسي سان، شيطان‌پرستان به هر يك از قربانيان خود 666 ضربه چاقو زدند و سپس با قطعه‌قطعه كردن اجسادشان، آنها را پختند و خوردند.

پليس روسيه قلب‌، جمجمه‌ و استخوان‌هاي بدن قربانيان را در چاله‌اي در منطقه باروسلاول،‌ در حدود 500 كيلومتري مسكو در كنار لاشه يك جونده كوچك پيدا كرد.

قربانيان، 3 دختر و يك پسر، همگي 16 و 17 ساله، ماه ژوئن از خانه‌هاي خود ناپديد شدند. پليس ماه گذشته اجساد آيناگوروخووا، اولگا پوخووا،‌ واريا كوزمينا و آندره‌اي سوروكين را پيدا كرد. شيطان‌پرستان، با فريب اين نوجوانان، آنها را به كلبه‌اي بردند. پيش از شروع مراسم ابلهانه خود آنان را وادار كردند مقدار زيادي مشروب الكلي بنوشند. موهاي سر قربانيان در نزديكي محل كباب كردن جسدشان پيدا شد. پليس پس از اين كه مطلع شد 4 نوجوان با رهبر گروه شيطان‌پرستان تماس تلفني داشته‌اند، 8 نفر از شيطان‌پرستان را دستگير كرد. آپارتمان نيكلاي اوگولوبياك،‌ رهبر شيطان‌پرستان حدود 250 متري محل كشف بقاياي نوجوانان قرار دارد.

مرد پاكستاني 6 عضو خانوده‌اش را كشت‌

گروه حوادث: مردي در اسلام‌آباد پاكستان همسر و 5 عضو خانواده او را به قتل رساند.

به گزارش آسوشيتدپرس، عبدل حافظ بهاتي كه در دهكده‌اي در شهر پنجاب پاكستان زندگي مي‌كند، سال گذشته به اتهام آدم‌ربايي (دزديدن همسرش) دستگير شده بود.

خانواده اين دختر در دادگاه شهادت دادند دخترشان خودش و به قصد ازدواج با عبدل حافظ از خانه فرار كرده و اين مرد او را ندزديده است.

بعد از ازدواج اين دو با يكديگر، طي نزاعي كه بين اين زن و شوهر در گرفت، زن از خانه شوهرش فرار كرد و به خانه پدرش بازگشت.

بعد از اين ماجرا، اين مرد به كمك پسرعموي خود، همسر، مادرزن، پدرزن، خواهرزن و 2 برادرزن خود را به قتل رساند.

اين مرد خود را به پليس تسليم كرد.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم آبان ۱۳۸۹ساعت 18:27  توسط جلال طاهری | 
بزرگ‌ترين پارتي شيطان‌پرستي در كرج متلاشي شد
گروه حوادث: بيش از 60 مرد و زن كه در مراسم پارتي شيطان پرستي شركت كرده بودند، با تلاش ماموران پليس كرج دستگير شدند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس، سرهنگ ناصر اصلاني، فرمانده انتظامي كرج با اعلام اين خبر گفت: با توجه به تشديد فعاليت‌هاي موسوم به شيطان‌پرستي در كشور بويژه در ميان جوانان مرفه كه به معضلي اساسي و تهديدي براي امنيت اخلاقي جامعه و جوانان تبديل شده است هفته گذشته در يكي از باغ‌هاي اطراف كرج، پارتي‌اي با حضور بيش از 60 مرد و زن برگزار شده بود كه ماموران پس از كسب اطلاع و اعزام به محل، تمامي متهمان را دستگير كردند. وي گفت: در اين پارتي كه يكي از بزرگ‌ترين پارتي‌هاي شيطان پرستي به شمار مي‌آيد، بيشتر حاضران با مصرف مشروبات الكلي و مواد مخدر، از حالت عادي خارج شده بودند كه مقادير بسياري انواع مشروبات الكلي، مواد مخدر، سي‌دي مستهجن و وسايل فيلمبرداري همراه با نشانه‌هايي كه متعلق به گروه‌هاي شيطان پرستان است، به دست آمد. اصلاني در پايان خاطر نشان كرد: همچنين تحقيقات صورت گرفته مشخص كرد برگزاركنندگان اين پارتي از وابستگان و مبلغان اصلي شيطان پرستي در تهران بوده‌اند.

 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم آبان ۱۳۸۹ساعت 18:26  توسط جلال طاهری | 
شيطان‌پرستي ؛ دامي براي جوانان
جام جم آنلاين: با اين كه مدتي است گروه‌هاي تحقيقاتي در حوزه و دانشگاه نسبت به ورود و فعاليت جنبش‌هاي فكري مخرب مانند شيطان‌پرستي به ايران هشدار داده‌اند، اما هنوز براي مقابله با اين گروه‌هاي فكري، نظام اطلاع‌رساني منسجمي وجود ندارد و آثار و نمادهاي آنان براحتي در حال افزايش است و تاسف‌انگيزتر اين كه بسياري از جوانان ناآگاهانه و ناخواسته به تبعيت از مرام فكري شيطان‌پرستان مي‌پردازند.
ستاره صبح يا پنتاگرام، صليب وارونه ، صليب شكسته يا چرخ خورشيد، سربز، عدد 666 ، خفاش، ماسك حيوانات درنده، برهنه‌پوشي و ... از جمله نمادهايي هستند كه اين روزها با رنگ‌ها و شكل‌هاي جذابي به عنوان نگين انگشتر، گردنبند، دستبند، پيراهن، شلوار، كفش، ساعت و ... مشتريان جوان را به سوي خود جذب مي‌كنند.

شايد حتي توليدكننده ايراني اين وسايل و پوشاك هم نداند كه معني و مفهوم اين نمادها چيست و به دليل تاكيد بيش از حد بر زيبايي ظاهر محصولات و البته تقليد از نمادهاي غربي، استفاده از آنها در بازار تزئينات و پوشاك ايران در حال افزايش است و متاسفانه هنوز اطلاع‌رساني دقيقي نسبت به اين نمادها در جامعه وجود ندارد.

شيطان‌پرستي يعني پرستش شيطان!

شيطان‌پرستي ياsqtanism تنها به معني ساده پرستش و عبادت شيطان نيست، بلكه خود فلسفه‌اي فكري محسوب مي‌شود كه تاريخ خاص خود را دارد. به اعتقاد كارشناسان، شيطان‌‌پرستي نخستين بار در انگلستان به وجود آمد و اين هم به دليل وفور جادوگران در اين كشور بوده است. امروز شيطان‌پرستان معتقدند كه شيطان در طبيعت هر انساني وجود دارد كه بايد با لذت‌هاي جسمي و جنسي آن را به كمال رساند.

اسماعيل شفيعي سروستاني، محقق مي‌گويد: بشر امروز 400 سال است كه به شيطان‌پرستي روي آورده و علت آن هم خستگي از ازدحام تكنولوژي، غيبت آموزه‌هاي ديني، تجربه پايان‌تاريخ غرب و به صدا درآمدن زنگ دين و معنويت است.

برای خواندن مابقی مقاله به ادامه مطلب بروید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم آبان ۱۳۸۹ساعت 18:25  توسط جلال طاهری | 
در ايران رخ داد:
تعطيلي فروشگاههاي شيطان پرست
جام جم آنلاين: رئيس پليس نظارت بر اماکن عمومي نيروي انتظامي کشور گفت: 17 مرکز فروش علائم و نشانه هاي شيطان پرستي در کشور شناسايي و با آنها برخورد شده است.

به گزارش مهر، سردار نجفي امروز با حضور در مرکز نظارت همگاني ( 197 ) در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به دستور العمل صادره مبني بر برخورد با افرادي که اقدام به فروش علائم و نشانه هاي شيطان پرستي مي کنند پليس نظارت بر اماکن عمومي 17 مرکز فروش اين علائم و نشانه ها را در کشور شناسايي کرد که تعداد 8 مورد از آنها در تهران فعاليت مي کردند و 3 مورد آنها نيز به صورت هدفمند و تشکيلاتي اقدام مي کردند.

وي ادامه داد: بنابراين افراد شناسايي و پس از تشکيل پرونده به مقامات قضايي معرفي شدند و برخورد لازم جهت پلمپ مرکز فروش صورت گرفت.

هيچيك  از اين 17 مرکز مجوز قانوني و يا صنفي براي عرضه خدمات خود نداشتند و تحت عنوان خرازي اقدام به فروش اين محصولات مي کردند.

رئيس پليس نظارت بر اماکن عمومي نيروي انتظامي کشور همچنين از تشکيل ستاد برخورد با اصناف غير مجاز خبر داد و گفت: اين ستاد که به رياست وزارت بازرگاني، شوراي اصناف و نيروي انتظامي تشکيل شده است آيين نامه هاي اجرايي جهت ساماندهي براي اجرا به مراکز اصناف ارائه مي کند.

نجفي افزود: يکي از عمده ترين مشکلات واحدهاي صنفي مربوط به واحدهاي غير مجاز است که در حال حاضر تعداد 3 ميليون و 200 واحد صنفي در کشور فعاليت مي کنند که يک ميليون از آنها فاقد مجوز لازم هستند و اين گروه 83 درصد جرايم را به خود اختصاص مي دهند.

رئيس پليس نظارت بر اماکن عمومي نيروي انتظامي کشور گفت: با شروع به کار اين ستاد تا سال آينده تمامي واحدهاي صنفي سراسر کشور که به صورت غير مجاز فعاليت مي کنند ساماندهي مي شوند.

وي در رابطه با عرضه و فروش محصولات وابسته به شرکتهاي صهيونيستي گفت: خوشبختانه اصناف و بازاريان در اقدامي همه جانبه از فروش و عرضه محصولات صهيونيستي خودداري کردند.

+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم آبان ۱۳۸۹ساعت 18:24  توسط جلال طاهری | 
گزارشي از فعاليت فرقه‌هاي منحرف
مبارزه با شيطان‌پرستي
جام جم آنلاين: در حالي‌كه واكنش‌هاي متعددي نسبت به فعاليت فرقه‌هاي منحرف از سوي سازمان‌ها و نهادهاي مسوول ابراز مي‌شود، فعاليت آشكار و پنهان اين فرقه‌هاي انحرافي و از جمله شيطان‌پرستي ادامه دارد و در خيابان‌هاي تهران نمادها، نشانه‌ها و لباس‌هاي اين فرقه‌ها با قيمت ناچيز به فروش مي‌رسد.

سال گذشته سردار ذوالفقاري، جانشين وقت نيروي انتظامي به يكباره از شناسايي و دستگيري اعضاي 50 فرقه شيطان‌پرستي كه به صورت زيرزميني فعاليت مي‌كردند، خبر داد؛ خبري كه بسرعت مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت و با وجود تلاش‌هاي گسترده‌اي كه در اين ارتباط به كار گرفته شد، اخبار چنداني از نحوه فعاليت، عضوگيري و رفتارهاي اين فرقه‌ها منتشر نشد، اما شاكله اين خبر درخصوص رفتارهاي نابهنجار فرقه‌هاي منحرف شيطان‌پرستي در ارتباط با بي‌بندوباري جنسي و مقابله با ارزش‌هاي جامعه بود.
با پخش خبر مربوط به دستگيري اعضاي فرقه‌هاي منحرف و از جمله شيطان‌پرستي در يك برنامه تلويزيوني در شبكه 3 سيما، ‌اظهارات تكان‌دهنده‌اي را شاهد بوديم كه باور آن در جامعه بسيار سخت و مشكل بود.

برای خواندن مابقی خبر به ادامه مطلب بروید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم آبان ۱۳۸۹ساعت 18:19  توسط جلال طاهری | 
عرفانهاي نوظهور در حال انتقال نمادها
شيطان پرستي را جدي بگيريد
جام جم آنلاين: حجت الاسلام والمسلمين "حميد رضا مظاهري سيف"، نويسنده کتاب" جريان شناسي انتقادي عرفان هاي نوظهور" نسبت به شکل گيري گروه شيطان پرستي در جامعه هشدار داد .

به گزارش ايرنا ، وي در مراسم رونمايي از کتاب " جريان شناسي انتقادي عرفان هاي نوظهور " افزود: اکنون گروههاي شيطان پرستي در حال شکل گيري و انتقال نمادها در جامعه هستند و به زودي، به انتقال ايدئولوژي خواهند پرداخت.

 

به گفته مظاهري سيف، شيطان پرستي داراي يک جهان بيني است كه طرفدارانش براي اثبات حقانيت خود شواهد زيادي ارايه مي كنند به گونه اي كه براحتي مي توانند افراد 6 تا 60سال را با خود همراه سازند.


وي بابيان اينکه شيطان پرستي يک فلسفه و دين است، افزود: آنها اکنون در دانشگاه ها و بين دانشجويان رخنه مي کنند و به اجراي برنامه ها از جمله کنسرت در دانشگاه مي پردازند.


اين پژوهشگر در توضيح شيطان پرستي، گفت: آنها شيطان را به عنوان قدرت غالب در جهان مي دانند و معتقدند اگر کسي مي خواهد در جهان خوب زندگي کند بايد با شيطان باشد به گونه اي كه حتي راه خدا از طريق ارتباط با شيطان مي گذرد!

نويسنده کتاب افزود: آنها از طريق تهيه فيلم و موسيقي، شيطان پرستي را ترويج مي دهند و اکنون اين موسيقي در ميان تعدادي از جوانان دست به دست مي شود.

برای خواندن مابقی خبر به ادامه مطلب بروید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم آبان ۱۳۸۹ساعت 18:18  توسط جلال طاهری | 
سردار روزبهاني خبر داد:
برخورد شديد با مروجان شيطان پرستي
جام جم آنلاين: رئيس پليس امنيت اخلاقي نيروي انتظامي با اشاره به اينکه طبق قانون ، حک نوشته و تصاوير مبتذل غربي بر روي لباس ممنوع است، خاطر نشان کرد: پليس با گروههاي شيطان پرست بدون اغماض و با شدت برخورد مي کند.

به گزارش خبرگزاري مهر، سردار احمد روزبهاني گفت: از زمان اجراي طرح ارتقاي امنيت اخلاقي – اجتماعي از سال 86 تاکنون با اين گونه البسه ها برخورد شده است.

وي افزود: بر طبق قانون، نمايش شعارهاي استکبار، نقاشي و نوشته هاي مبتذل بر روي البسه ممنوع مي باشد و با آن برخورد مي شود.

رييس پليس امنيت اخلاقي ناجا با تاکيد بر اينکه پليس با اين نوع موارد به صورت ريشه اي برخورد مي کند، تصريح کرد: در اين زمينه جلسات متعددي با روساي اتحاديه و اصناف پوشاک گذاشتيم و آنها را در اين زمينه توجيه کرديم.

سردار روز بهاني با اشاره به اينکه تمام ابلاغيه هاي نيروي انتظامي در خصوص البسه غيرمجاز به تمامي وارد کنندگان، توليدکنندگان و فروشندگان اعلام شده است، تصريح کرد: طبق اين ابلاغيه، واردکنندگان، توليدکنندگان و فروشندگان البسه حق ندارند البسه هايي که داراي نوشته و تصاوير مبتذل و مستهجن است را وارد، توليد و يا به فروش برسانند.

برای خواندن مابقی خبر به ادامه مطلب بروید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم آبان ۱۳۸۹ساعت 18:16  توسط جلال طاهری | 
دستگيري 104 شيطان‌پرست در پارتي شبانه
گروه حوادث: پذيرفتن قدرت شيطان در مقابل قدرت الهي، ترويج رفتارهاي ضدديني و مدح بدي‌ها به جاي خوبي‌ها و خودزني و مكيدن خون، از جمله توصيف‌هايي بود كه فرمانده سپاه ناحيه مقاومت شيراز درباره يك گروه شيطان‌پرستي دستگير شده در اين شهر بيان كرد.

به گزارش ايرنا، خبرنگاراني كه روز دوشنبه به محل نگهداري اعضاي دستگير شده اين گروه در شيراز رفتند، در اين محل اشيايي همچون تبر، شمشير، چاقو، قمه، بطري‌هاي پلاستيكي و وسايل نواختن موسيقي هم مشاهده كردند.

بدن برخي از آنان خالكوبي شده بود كه عمدتا يادآور بال‌هاي پرندگان و آرم برخي خودروها بود.

فرمانده سپاه ناحيه مقاومت شيراز در اين محل به خبرنگاران گفت: ماموران اطلاعات بسيج، 104 نفر از اعضاي اين گروه شيطان‌پرست را يكشنبه شب در يك پارتي شبانه در شيراز دستگير كردند.

سرهنگ عباس حميدي افزود: ماموران اطلاعات بسيج سپاه شيراز از حدود يك سال پيش طي يك كار مستمر اطلاعاتي و تحقيقاتي، درباره حركت بعضي از گروه‌هاي وابسته به بيگانگان و عوامل اصلي، مكان‌هاي برگزاري و اقدامات آنها را زير نظر داشتند.

وي اضافه كرد: اين ماموران، شب گذشته موفق شدند 104 نفر از اعضاي گروه شيطان‌پرستي را در يك جلسه مشترك پارتي و كنسرت موسيقي غيراخلاقي در شيراز، دستگير كنند.

برای دیدن ادامه ی خبر به ادامه مطلب بروید.


 


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم آبان ۱۳۸۹ساعت 17:55  توسط جلال طاهری | 
از موسيقي تا جادو
شيطان پرستي در ايران
جام جم آنلاين: شيطان‌پرستي در ايران موضوعي است كه به ويژه در سالهاي اخير سخنان بسياري درباره آن مطرح شده و اخبار زيادي از دستگيري طرفداران آن انتشار يافته است اما واقعيت چيست؟، آيا ما شيطان‌پرستي داريم؟ و اصولا، شيطان‌پرستها چه مي‌گويند و چه مي‌خواهند؟ گزارشي را كه پيش رو داريد در ويژه‌نامه «سراب» ضميمه رايگان روزنامه جام‌جم كه امروز سه‌شنبه انتشار يافت، به چاپ رسيده است.

 از ابتداي پيدايش انسان تا به حال شيطان‌پرستي به شكل‌ها و گونه‌هاي مختلف وجود داشته است. به همين خاطر محققان براي تفكيك خصوصيات و ويژگي‌هاي آنها انواع مختلفي از آن را با نام‌هاي شيطان‌پرستي ديني، شيطان‌پرستي گوتيك، شيطان‌پرستي فلسفي و ... برشمرده‌اند.

شيطان‌پرستي رايج در دنيا در حال حاضر منسوب به تفكرات شخصي به نام آنتوان زندورلاوي است كه كليساي شيطان را در سال 1966 بنيان نهاده است.

در حال حاضر شيطان‌پرستي در دنيا توسط 3 دروازه يا بهتر بگوييم 3 عامل يا حامل وارد كشورها مي‌شود:

1 - كليساهاي شيطاني

2 - جادوگري

3 - موسيقي بلك متال

ما در ادامه به توضيح يك يك آنها مي‌پردازيم و خواهيم گفت كه شيطان‌پرستي توسط كدام يك از آنها به كشور ما وارد شده است و چه خصوصياتي دارد.

كليساي شيطان

اولين كليساي شيطاني را آنتوان زندورلاوي تاسيس كرد. در افكار و عقايد او انسان‌محور و مركز عالم هستي است و اين انسان است كه خدا را مي‌سازد. او به ولايت كسي يا چيزي با نام شيطان اعتقاد نداشته و انسان را حاكم بر خدا و شيطان مي‌داند.

برای خواندن مابقی مقاله به ادامه مطلب بروید.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه بیست و نهم آبان ۱۳۸۹ساعت 17:51  توسط جلال طاهری |